Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia i jej najbliższe plany.Natalia będąc w Cannes zdradziła plany na najbliższe miesiące które okazują się bardzo pracowite jak dla świeżo upieczonej mamy. Natalia dumna jest z tego że szybko odzyskała figurę po porodzie Merlina, który waży już podobno 8 kilo. To dzięki karmieniu piersią moja sylwetka wróciła do normy - mówi Natalia podczas wywiadu.

Od 15 lipca br. Natalia będzie na planie "Wakolda" gdzie zdjęcia rozpoczną się w. Jednak zanim Natalia pojawi się na planie czekają ją lekcje języka niemieckiego gdyż Natalia gra córkę Niemców.

Oreiro chce również pod koniec 2012 powrócić do telewizji w nowej telenoweli, to jednak jeszcze nic pewnego mówi aktorka ze względu na inne zobowiązania jakie ma już podpisane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz