Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia wygrała nagrodę za rolę "Infancia Clandestina"

Cześć, moi kochani! Przepraszam że  nie dodałam żadnej świątecznej notki czy coś w tym stylu, ale zajmowałam się wyglądem strony i wypadło mi to z głowy. Ale dzisiaj postanowiłam napisać wam notkę taki trochę mix. Przepraszam że nie dodaję notek regularnie, ale jestem troszkę zajęta c: Ale dzisiaj postaram się wam zrobić wszystkie podstrony c: I kolejne notki, wiadomości biorę z oficjalnej strony Naty ;))

~*~
Kilka godzin temu Natalia otrzymała nagrodę dla  "Najlepszej aktorki" na "Premios Sur" za rolę w "Clandestine children". Dodatkowo Benjamin Avila zdobył nagrodę dla "najlepszego reżysera" i film został wybrany jako "Najlepszy film".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz