Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia Oreiro na twitterze.

Jako ogromna fanka Natalii codziennie sprawdzam nowo zamieszczone posty które dodaje na twitterze. Mój ulubiony to ten w którym Natalia pisze ,,un beso para Polonia! :)" Co w dosłownym tłumaczeniu znaczy Pocałunek w Polsce.Lecz w całkiem niedawnym poście, dodaje link z Rosyjską stroną fanpage, zajrzycie?
http://www.nataliaoreiro.com/noticias/2012/11/el-show-de-natalia-en-rusia/


Natalia i jej najbliższe plany.Natalia będąc w Cannes zdradziła plany na najbliższe miesiące które okazują się bardzo pracowite jak dla świeżo upieczonej mamy. Natalia dumna jest z tego że szybko odzyskała figurę po porodzie Merlina, który waży już podobno 8 kilo. To dzięki karmieniu piersią moja sylwetka wróciła do normy - mówi Natalia podczas wywiadu.

Od 15 lipca br. Natalia będzie na planie "Wakolda" gdzie zdjęcia rozpoczną się w. Jednak zanim Natalia pojawi się na planie czekają ją lekcje języka niemieckiego gdyż Natalia gra córkę Niemców.

Oreiro chce również pod koniec 2012 powrócić do telewizji w nowej telenoweli, to jednak jeszcze nic pewnego mówi aktorka ze względu na inne zobowiązania jakie ma już podpisane.

Zapoczątkowanie czegoś co uzależnia?

Witam wszystkich! Postanowiłam założyć bloga o mojej kochanej idolce Natalii Oreiro. Ten fanpage, ma mi, jak i innym bardziej pomóc poznać Natalię, i zobaczyć co u niej nowego. Jestem jej ogromną fanką, nie taką na chwile! O niee! Nie mam innej ulubienicy, ale nie lubię tylko o tym mówić, chce też robić coś w tym kierunku żeby dla samej siebie, nie być ,,jakąś zwykłą fanką". Co będę dodawać, na takiego bloga? Wszystko co zechcenie. Grafika, wywiady, sesje, piosenki, role i wszystko co jest związane z Natalią. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu to czego szukał. Mile widziane motywujące komentarze.