Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Las Oreiro


„Las Oreiro” powstało z pasji i zamiłowania do mody sióstr  – Adrianny i Natalii Oreiro.
Spółka która zaistniała na rynku w 2007 roku od razu znalazła rzesze wiernych klientów. Pokaz pierwszej kolekcji odbył się na początku 2008 roku.
Pomysł firmy odzieżowej od dawna chodził po głowach sióstr Oreiro. W dzieciństwie pobierały lekcje kroju i szycia. Dziś „Las Oreiro” to nie tylko rodzinny biznes , to także aktywne uczestniczenie przy powstaniu każdej kolekcji. Starannie dobrane materiały i dodatki oraz fantazyjność prezentowanych strojów sprawiają że firma notuje coraz większe zyski i pokazuje jak pasją i wytrwałością oraz zamiłowaniem można dążyć do celu.
Natalia jak i Adrianna nadzorują każdy projekt od jego powstania aż do realizacji.
Każda kolekcja „Las Oreiro” jest inna a zarazem bardzo kobieca to połączenie klasyki i stylu retro. Kolekcja przeznaczona dla wszystkich kobiet ceniących sobie wygodę, elegancję.
Natalia prezentuje kolekcje „Las Oreiro” przeważnie podczas wywiadów oraz udziałów w programach gdzie jest zapraszana.
Aktualnie firma posiada kilka lokali w Argentynie oraz sklepów partnerskich.  „Las Oreiro” posiadają też sklep online dostępny pod tym adresem http://www.lasoreiro.com/shop

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz