Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia w Rosji.


Tłum był obecny na Festiwalu  "Superdiscoteca de los 90" w Petersburgu. Odbyła się ona w obecności kilku różnych artystów, najbardziej oczekiwana w nocy była Natalia, która na koniec koncertu przybyła na scenie interpretować trzy z jej największych przebojów. Otworzyła z piosenką "Cambio dolor", a następnie kontynuowała "Tu Veneno" i zamknęła swój udział piosenką "Me muero de amor", owinięta w stułę z Cheburashkas którą zrobiła sama. Chociaż był to tylko pokaz wizyty Natalii obiecała wrócić w przyszłym roku i wprowadzić inne prezentacje.
~*~
Natalia przybyła do Rosji i zrewolucjonizowała wszystko. Wczoraj przyjechała do Petersburgu i wiele fanów czekało na lotnisku witając ją. W godzinach popołudniowych Natalia przećwiczyła niektóre z jej największych przebojów, które śpiewała na festiwalu "Superdiscoteca de los 90". Kilka dni temu odbyło się podpisywanie autografów w Galerii SEC, a tłum był tak wielki, że organizatorzy rozważają możliwość udostępnienia innym. Podczas spotkania fani mogli zadawać pytania. Natalia śpiewała "Cambio dolor" i "Me muero de amor". 
Oczywiście miłość do niej wciąż nienaruszone.
Natalia na twitterze informuje o tym że 24 listopada wyjeżdża do Rosji:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz