Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

"Solamente Vos" oglądaj pierwszy odcinek

"Solamente Vos" (tłm. Tylko ty) miał swoją premierę w Argentynie i pierwszy odcinek będzie na dole w całości na oficjalnej stronie internetowej firmy El Trece. Kliknij na obrazek poniżej żeby przejść do filmu:


Niestety nie jest on w języku polskim ani nawet tłumaczony, dlatego macie tu w skrócie napisane:

Juan Cousteau ( Adrián Suar ) prowadzi życie, które można określić jako "pokojowy" jest żonaty, pięcioro dzieci i piętnaście lat pracował jako dyrektor orkiestry kameralnej. Ze względu na jego konflikt separacji Ingrid "polskiego" ( Muriel Santa Ana ), John mdleje w jednej ze swoich prezentacji i został przewieziony do szpitala, natomiast Andres Aurora ( Natalia Oreiro ), musi udać się do samego centrum medycznego towarzyszyć jego Mama miała wypadek. Oto pierwsze spotkanie.

Juliet ( Chiny Suarez ) jest osłabienie jego matki i ma bardzo złe relacje z siostrą Daniela ( Lali Esposito ). Zarówno walka o wiele rzeczy, ale ludzie są jednym z głównych powodów.  Sebas jest szaleńczo zakochany w Julii, z którą miał do końca, ale ona nie chce mieć nic z kompromisu. On jest bardzo atrakcyjna, dlatego, że Daniela jest również pożądane i chce coś się stało między nimi.

Aurora  ma być "czymś więcej" w życiu Feliksa ( John Minujín ). Ale on, żona Michelle ( Claudia Fontan ) nie ma zamiaru do oddzielenia: żeby nie stracić uprzywilejowaną pozycję w wytwórni, należąca do jego żony. Na tym tle, John będzie musiał być podzielony między lojalnością wobec swojego przyjaciela, ale nie akcji ich "nieuczciwe" kontakty z żoną i jej kochankiem Aurora i miłości, że każdy dzień wydaje się być głębsza.

Juan jest bliskim przyjacielem Feliksa , którzy podzielili się bardzo szczególne chwile swojego życia i pożyczył mu mieszkanie. Jednakże, nigdy bym nie przypuszczał, że będzie zwracać uwagę na swojego sąsiada, który jest tylko twój kochanek. Dyrygent jest odcięte światło i Aurora  pomaga, gdy zaczęły mówić bardzo blisko i widziałem Felix przyszedł razem.

źródło: natyoreiro

1 komentarz:

  1. U nowy blog ;D Fajny ;P Zapraszam do mnie miło mi będzie ;P http://grosiu-grosiuuu.blogspot.com/ :D

    OdpowiedzUsuń