Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Haciendo Cine skan

Dzięki nataliaoreiro.com i venenososdesiempre.com , dodałam w galerii skany w najnowszym numerze magazynu Haciendo Cine:

"Solamente Vos" - odcinek 007 & 008 zrzuty ekranu

Mamy tu kilka zrzutów z ekranu, wykonane przez autorkę bloga natyoreio.com a oto i one :

"Solamente Vos" Odcinki, plakaty

Ponownie zorganizowana przez Promational Stills kategoria podzielona na epizody. Kliknij na obrazki poniżej aby zobaczyć zdjęcia.

Zaległe odcinki za które strasznie was przepraszam:
Odcinek #002

 Za to że nie podałam wam wcześniejszych odcinków, dodaję coś extra. "Solamente Vos" za kulisami!
(wystarczy że klikniesz na wybrane zdjęcie)

Clarin Espectaculos

Zeskanowane wydanie "Clarin". To wydanie miało również nowy plakat "Solamente Vos", możecie go zobaczyć tutaj.

    

"Wszystko dla dzieci"

We współpracy z Natalią i Juliana Weich została przeprowadzona jedenasta edycja "Todo por los Ninos uruguayos" . Jest to wspólny program, który zbiera fundusze poprzez dotacje dla roku uznanych osobistości z Argentyny i Urugwaju. Były pokazy muzyczne, aktorstwa Julieta La Trasnochada, Bola 8, Los fatales i Pitufo Lombardo. Ponadto zaproszona była koszykarska reprezentacja jak i piłkarze z sub 23, którzy będą reprezentować Urugwaj w najbliższych igrzyskach olimpijskich. Impreza odbyła się na kanale 10, Teve City, urugwajskiego Television Network, kanał 7 i A + V. Diego Forlan (ambasadorem UNICEF w Urugwaju), który nie mógł być obecny podczas transmisji. Ich osiągnięcie to w sumie 10.502.790 dolarów na sfinansowanie prac UNICEF w kraju.