Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Premiera "Protocolo Celeste"


18 czerwca o godzinie 18:30 w Montevideo (Urugwaj) odbyła sie Premiera Filmu krótkometrażowego "Protocolo Celeste" w reżyserii Martina Sastre. Wystąpili: Natalia Oreiro i Diego Forlan.
 
Protocolo Celeste jest krótkim filmem, sponsorowanym przez Banco de la Republica Oriental del Uruguay, głównym celem było promowanie oferty kraju dla organizacji Mistrzostw Świata w 2030 z okazji 100 lat od pierwszego mistrzostwa odbytego w Montevideo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz