Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

"Tu cara me suena" czyli "Twoja twarz brzmi znajomo"


Nasza piękna Natalia została jurorem w programie "Tu cara me suena". Emisja programu miała miejsce 9 lipca o godz. 22:00 (na czas Polski 3:00). Zapowiedź programu:

Podczas programu Natalia miała okazję zobaczyć jak Flor de la V wciela się w nią w piosence ,,Tu Veneno" .
,,Byłam zachwycona tym, co zrobiła oraz to zobaczyć" - powiedziała Natalia. Również dodała: ,,Kocham Florencię i jestem zaszczycona, że pokazała mnie".


Podobna?

1 komentarz: