12.20.2014

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć wam, bloggerowiczom oraz wam drodzy czytelnicy, wesołych i pogodnych Świąt. Abyście zawsze chodzili uśmiechnięci bez względu na to jak dzień dał wam w kość, i żebyście nigdy nie stracili swoich wspaniałych wen do tworzenia tak fantastycznych blogów, dużo kreatywności i pomysłów na nowe posty w nowym roku. I tak bardziej prywatnie, to chciałabym żeby spełniły wam się wasze marzenia. Bez względu czy są bardzo wygórowane czy też te drobniejsze. Bo uwierzcie, czasami warto się starać aby się spełniły ;) Kto wie, może to właśnie 2015, jest rokiem spełniania marzeń.
Jak zawsze, czyli kiedy mogę to korzystam z okazji, żeby wam podziękować. Mimo że teraz trochę zaniedbałam bloga, to i tak wiem że mi to wybaczycie. Dzięki wielkie, dla was bo zawsze powtarzam że gdyby nie wy, to mnie by tutaj nie było. A fajnie jest mieć kogoś kto docenia to co robisz, i w co wkładasz bardzo dużo swojego serca. Przy okazji, dodam że tworząc ten świąteczny szablon, dałam z siebie wszystko, i chciałabym znać wasze opinie co do niego. Nie jestem jeszcze nie wiadomo jakim mistrzem jeśli chodzi o kody CSS, ale szukałam aż znalazłam i efekt jest po części taki jaki chciałam uzyskać. Możliwe że w innym przeglądarkach będzie to wyglądało strasznie, ale jeśli korzystacie z Google Chrome, to liczę na waszą opinię.


Przygotowałam kilka dodatkowych zdjęć, ale jak to mój komputer nie zapisał tego w odpowiednim formacie i wszystko się wzięło usunęło. Miałam tego trochę, ale przepadło.. no trudno. Nic nie uratowałam, ale nie ma się co złościć. Jeszcze raz Wesołych i Rodzinnych Świąt, życzy Ronnie.

2 komentarze:

  1. Przyznam szczerze, że do tej pory nie słyszałam o Natalii ale chętnie się dowiem o niej czegoś więcej :) Świętna oprawa bloga!! :)

    ksieznacatherine.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny blog. Kocham Natalię <3
    Z pewnością będę Cię odwiedzać ;)

    OdpowiedzUsuń