Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

"Sos mi vida" znowu na ekranach!

Znowu będziemy mogli oglądać telenowele z udziałem Natalii Oreiro i Facundo Arany! 

SOS MI VIDA znowu w telweizji!
Od poniedziałku do piątku o  godz. 18:55 na Polsat Romans, a powtórki będzie można oglądać w poniedziałek-piątek o godz. 8:60, 9:30 i 17:00
emisja 17 marca.

"El Planeta Urbano"

Piękna sesja Natalii w magazynie "El Planeta Urbano" + kilka dodatkowych zdjęć ;)

Zdjęcia Natalii z lat 93-94

Hej wam! Jak się macie? Bo ja fantastycznie, znalazłam śliczne zdjęcia Natalii z lat 93-94. Są fenomenalne ;) Sami zobaczcie! :
I gif wykonany przeze mnie ;D

WAKOLDA

"Wakolda" to nowy film w którym zagra Natalia.
„Rok 1962. Sympatyczna rodzina z dwójką dzieci, jadąca objąć w spadku po zmarłej krewnej piękny hotel nad jeziorem, spotyka na swej drodze przystojnego, kulturalnego Niemca. Nieznajomy z łatwością nawiązuje z nimi kontakt, wkupiając się bez trudu w łaski czwórki bohaterów, stając się niebawem pierwszym, nie sprawiającym kłopotów gościem pensjonatu. Szczególnym zainteresowaniem obdarza on, mającą problemy ze wzrostem, córeczkę poznanego małżeństwa.”
Zwiastun PL:

Film „Wakolda” jest fikcyjną historia spotkania miedzy Mengele, żyjącym w ukryciu w Argentynie, a dwunastoletnią dziewczynką, na której Mengele eksperymentuje działanie hormonu wzrostu.

Miradas

Kolejna sesja do czasopisma. Tym razem to czasopismo "Miradas".

Zdjęcia do "Gente"

Najnowsza sesja Natalii do czasopisma "GENTE" sami oceńcie: