Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Dziękuję Wam! + Wesołych Świąt.


Dzień dobry wszystkim którzy teraz to czytają. Jestem wam bardzo wdzięczna że wchodzicie na mojego bloga, jest to dla mnie mega motywacja żeby go prowadzić. Mimo że jest mało komentarzy, to sami widzicie ile jest wejść. Dla innych to jakaś tam mała liczba, ale dla mnie każda liczba jest oddzielnąosobą której bardzo dziękuję ;) Bede się starała jeszcze częściej dodawać posty i odiwedzac inne blogi i równiez je wspierać. Bo nie warto się poddawać! Dziękuję wszystkim fanom Natalii! DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE <3

~*~
Przy okazji chciałabym życzyć wam wesołych świąt wielkanocnych! Niech umacniają nas jeszcze bardziej i pozwalają dalej kroczyć z podniesioną głową.


Słodki mały Merlin.

Merlin Mollo Oreiro. Urodził się 26 stycznia 2012r. Syn Natalii Marisi Oreiro Iglesias Poggio Bourié i Ricarda Mollo. Wnuczek Mabel i Carlosa Oreiro. Kazał definitywnie nazywać się imieniem Atahualpa. Razem z matką "występował" na koncercie w Rosji.