Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Naty w nowej reklamie "Terma"

Nasza kochana Natalia wystąpiła w nowej reklamie, gdzie reklamowany jest napój o nazwie "Terma". Jest wzbogacony naturalnymi składnikami i ziołami, dlatego jest bardzo zdrowy.

I kilka pięknych zdjęć:

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

Urodziny bloggerki ! ;)

Bardzo jest mi miło że tutaj dzisiaj jesteś i czytasz tego posta. Dziś jest dla mnie wyjątkowy dzień, ponieważ są to moje 17-naste urodziny. Cieszę się również że prowadzę tego bloga już tak długo, dla mnie jest to bardzo wielki wyczyn. I chciałabym w tej notce podziękować wam, że mnie wspieracie komentujecie i po prostu jesteście. To wspaniałe uczucie że ktoś docenia to co robisz. Nie przeciągając, po prostu dziękuję za to że jesteście ;)