Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć wam, bloggerowiczom oraz wam drodzy czytelnicy, wesołych i pogodnych Świąt. Abyście zawsze chodzili uśmiechnięci bez względu na to jak dzień dał wam w kość, i żebyście nigdy nie stracili swoich wspaniałych wen do tworzenia tak fantastycznych blogów, dużo kreatywności i pomysłów na nowe posty w nowym roku. I tak bardziej prywatnie, to chciałabym żeby spełniły wam się wasze marzenia. Bez względu czy są bardzo wygórowane czy też te drobniejsze. Bo uwierzcie, czasami warto się starać aby się spełniły ;) Kto wie, może to właśnie 2015, jest rokiem spełniania marzeń.
Jak zawsze, czyli kiedy mogę to korzystam z okazji, żeby wam podziękować. Mimo że teraz trochę zaniedbałam bloga, to i tak wiem że mi to wybaczycie. Dzięki wielkie, dla was bo zawsze powtarzam że gdyby nie wy, to mnie by tutaj nie było. A fajnie jest mieć kogoś kto docenia to co robisz, i w co wkładasz bardzo dużo swojego serca. Przy okazji, dodam że tworząc ten świąteczny szablon, dałam z siebie wszystko, i chciałabym znać wasze opinie co do niego. Nie jestem jeszcze nie wiadomo jakim mistrzem jeśli chodzi o kody CSS, ale szukałam aż znalazłam i efekt jest po części taki jaki chciałam uzyskać. Możliwe że w innym przeglądarkach będzie to wyglądało strasznie, ale jeśli korzystacie z Google Chrome, to liczę na waszą opinię.


Przygotowałam kilka dodatkowych zdjęć, ale jak to mój komputer nie zapisał tego w odpowiednim formacie i wszystko się wzięło usunęło. Miałam tego trochę, ale przepadło.. no trudno. Nic nie uratowałam, ale nie ma się co złościć. Jeszcze raz Wesołych i Rodzinnych Świąt, życzy Ronnie.

NATALIA OREIRO – Я УМИРАЮ ОТ ЛЮБВИ

Dobrze wiemy jak Natalia lubi Rosję (dla mnie z niewiadomych przyczyn) dlatego postanowiła nagrać rosyjskojęzyczny odpowiednik "Me muero de amor" .W internecie pojawił się już nowy teledysk. Szkoda tylko że w wersji rosyjskiej, a nie w Polskiej :( Co o tym myślicie?


Natalia już w swojej ukochanej Rosji

Natalia 10 listopada, w godzinach wieczornych wylądowała na lotnisku moskiewskim, przed hotelem oczekiwali na nią fani rosyjskich fanklubów Natalia Oreiro Siempre i Bien Natalia Oreiro. Urugwajska artystka w swoje miesięczne tournée po Rosji zabrała najbliższą rodzinę, męża Ricardo, syna Merlina i siostrę Adrianę. Już pierwsze dni swojego pobytu miała bardzo intensywne, 11 listopada nagrania do rosyjskiego programu „Evening Urgant Show”.


(c) nataliaoreiropolonia