Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

"Monumento Mujer Originaria"

Natalia wstąpiła do organizacji non-profit "Monumento Mujer Originaria" walczącej o prawa ludności rdzennej Argentyny, w szczególności respektowania praw kobiet. Promocja i rozpowszechnianie praw człowieka odbywa się za pośrednictwem działań kulturalnych i artystycznych.


Jeśli chcecie być na bieżąco, wydarzeń związanych z serialem "Entre Canibales" zapraszam na nowo otwartą stronę, w języku polskim, która poświęcona jest w całości właśnie temu serialowi.
entrecanibales.pl

źródło: nataliaoreiro.pl (facebook)

5 komentarzy:

 1. Fajnie,że Natalia wstąpiła do organizacji
  PS: NN na Ewa-Singer.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. super, że się w to angażuje :)

  NN na e-watson.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na NN + nowy wygląd bloga
  www.ewa-singer.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowa reklama Ewy dla Play-więcej w NN
  www.ewa-singer.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej:) Chciałam tylko powiedzieć, że wróciłam na mój blog http://sam-barks.blog.pl/ i chciałabym wiedzieć czy nadal chcesz być informowana o nowych notkach :)

  OdpowiedzUsuń