Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia znowu w blondzie?


I jak wam się podoba Natalia w nowej fryzurze? Nikogo chyba nie oszukam, że są to jej włosy bo widać to gołym okiem, że jest to oczywiście peruka. Natalia założyła ją na potrzeby sesji do magazynu "MIRADAS".

3 komentarze:

 1. Natalie widziałam w wielu wersjach i w każdej wygląda bardzo dobrze. Może to dzięki typowi urody jaki posiada :D

  Baaardzo zapraszamna post po długiej przerwie. Od teraz wszystko się zmienia, więcej na http://duskab.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Telenowela „La Gata”, czyli „Kotka” z Maite Perroni i Danielem Arenasem w rolach głównych na polskich ekranach!- więcej w NN zapraszam!
  http://maite-perroni.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Maite Perroni na Kids Choice Awards México 2015 więcej w NN- zapraszam!
  http://maite-perroni.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń