Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Anulowana trasa koncertowa Fiesta Tour - Super Diskoteka 90x

Trasa Fiesta Tour 2015 została anulowana, ale Natalia i tak powróci po raz trzeci do Rosji na imprezę muzyczną Super Disco 90x, która odbędzie się 21 listopada w Petersgurgu. Natalii udział w wydarzeniu jest potwierdzony.

żródło: nataliaoreiro.cz

2 komentarze:

  1. Hej. To ja autorka blog http://lily-collins-magic.blog.pl/. Chciałam cię powiadomość, że blog został przeniesiony pod ten adres http://lilycollinsstyle.blogspot.com/ a prowadzę go ja i druga autorka Mia.
    Mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz po sobie ślad. Ja już wkrótce postaram się nadrobić zaległości na Twoim blogu :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Nadal nie mogę przestać się zachwycać nad Twoimi szablonami <3 :D
    By the way... impreza w stylu disko lat '90 - ostatnio cały czas spotykam takie plakaty na mieście. Nie konkretnie tej imprezy, ale całej masy innych pomniejszych. Chyba ludziom tego brakuje :D

    OdpowiedzUsuń