Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Spotkanie z Susaną, przyjaciółką Gildy

Trwają przygotowania preprodukcyjne filmu "No me arrepiento de este amor, Gilda". Poniżej zdjęcie ze spotkania reżyserki Loreny Muñoz, Natalii z Susaną, wielką przyjaciółką Gildy.

źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

2 komentarze:

  1. Piękny wystrój bloga !
    http://rubik514.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie sprawdzam poprzednie posty i dotarłam do tego o książce na podstawie "Zbuntowanego anioła" <3 pal go licho, że po rosyjsku, brałabym ją i w takiej wersji :P

    OdpowiedzUsuń