1.30.2015

Mile zaskoczona!

Ostatnio dostałam wiadomości od swojej siostry, której bardzo dziękuję, że mój blog został polecony na dwóch stronach na facebooku. Chciałabym za to bardzo podziękować! Jest to dla mnie duża mobilizacja do dalszego pisania. A co do komentarzy, które były zamieszczone, to prawda prowadziłam tego bloga jeszcze w gimnazjum, i no wybaczcie jestem człowiekiem i popełniam błędy, kurczę to było tak dawno temu. Teraz bardziej się pilnuje. Więc jeszcze raz chciałam podziękować z całego serca, mimo że jest już sporo po czasie :)
1.26.2015

Konferencja prasowa Palette


Pomimo napiętego harmonogramu, Natalia Oreiro chętnie udzielała odpowiedzi na zadawane pytania i dzieliła się  informacjami dotyczącymi urody.
Okazuje się, że włosy ,,Millie” nie były tak gęste jak teraz. Mama przyszłej gwiazdy przez wiele lat pracowała jako fryzjer i własnoręcznie smarowała włosy córki własnej roboty maskami. Na efekty tych działań nie trzeba było długo czekać. A tak przy okazji, Natalia myje głowę codziennie i twierdzi,  że jest to gwarancją ich blasku i szybkiego wzrostu.


A tu kilka nagrań wideo:

źródło: oreiro-natalia


1.22.2015

Dom Oreiro i Mollo część II.

Całkiem przypadkowo natknęłam się na zdjęcia, które z czymś mi się skojarzyły. Wiedziałam że już gdzieś widziałam tą budowlę (oczywiście nie na żywo) i potem mnie oświeciło, że już jakiś czas temu dodałam wam zdjęcie domu Natalii. A więc żeby o wszystko dopełnić, wrzucam nie tylko wygląd zewnętrzny ale również cudo które znajduje się wewnątrz :)
Ricardo i Naty postanowili sprzedać ten dom, stąd te wszystkie zdjęcia.


Te kolory! Ten dom jest po prostu niesamowity! Nie uważacie?Źródło: tumblr.com

1.04.2015

Witam w 2015 roku!


Na samym początku pragnę was przeprosić że notka nie pojawiła się wcześniej, ale niestety na swoim laptopie mam problemy z bloggerem, mając dwa konta nie mogę wylogować się z jednego... Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale na szczęście został się jeszcze komputer na którym na szczęście wszystko jeszcze jest w porządku. 
A więc mimo że wcześniej składałam już życzenia świąteczne, to nie chcę się wiele razy powtarzać. Bo bardzo bym chciała aby każdemu spełniły się jego największe marzenia, nawet te które są "nierealne". Nie ma rzeczy niemożliwych! Jeśli czegoś bardzo chcemy to staramy się dopiąć swego! Kto wie czy to właśnie nie 2015, będzie moim i waszym szczęśliwym rokiem.
A teraz:

Natalia gościem specjalnym podczas sylwestrowej nocy w programie "Novogodney Nochi":