Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

GIF's of Naty + Challenge

Witam! Więc, dzisiaj taka bardzo luźna notka. Postanowiłam wstawić trochę gif'ów z Naty, nie ja je wykonywałam, po prostu miałam je kiedyś, gdzieś w jakimś folderze w razie jakby miały mi się do czegoś przydać. Szkoda mi jest je usunąć, bo szukanie ich nie było czymś łatwym. Więcej znajdziecie na tumblr. Także, miłego oglądania:
Zakochałam się w większości, ale to dlatego że jest na nich Natalia. Ostatnio myślałam nad tym, jak można by było bardziej "połączyć" różne fanpage. A jest ich mnóstwo, zresztą większość możecie znaleźć obok, w "ELITA". Cieszy mnie to jak dużo jest osób, które kochają swoich idoli i poświęcają im to w czym czują się dobrze, czyli blogowaniu. 
Pomyślałam, że mogłabym zrobić konkurs graficzny z nagrodami. Takie konkursy zawsze były, dla mnie bardzo ciekawe. Jak myślicie, czy to dobry pomysł? A i żeby nie przedłużać challenge, który polega na odpowiedzeniu na 5 pytań, głównie powiązanych z naszym idolem, a oto one: 

1. Dlaczego zacząłeś/aś prowadzić bloga, o swoim idolu?
2. Jak zaczęło się blogowanie, i czy było dla Ciebie czymś trudnym?
3. Co chciałabyś, aby wydarzyło się w przyszłości, dotyczące Twojego bloga?
4. Blogi fanowskie, które często odwiedzasz?
5. Czy spotkałeś/aś swojego idola w realu? Jeśli tak opisz to spotkanie.

Nominuję:
Aga_12//ewa-singer
Alice//e-watson
Fanka Meryem//meryemuzerli-polska
Sylwia Olson//jenniferlopez-poland
Kasiula//maite-perroni
monika98000//tayloralisonswiftfan
Edithe//hilaryduff
maddie//love-ashley
Lollex//thequeen

Liczę, że odpowiecie na challenge i nominujecie kolejne fanpage ;) Liczę na was!