Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Wywiad w LA NACION REVISTA

W wywiadzie w magazynie "La Nacion Revista" aktorka, powiedziała jak przygotowuje się do powrotu w filmie i telewizji. W rozmowie powiedziała również, ciekawostkę na temat swojego syna Merlina.

"Powiedział że nie nazywa się Merlin, i żeby nazywać go Atahualpa". 
"Pewnego dnia, kiedy wysiadaliśmy z taksówki, taksówkarz powiedział "Do widzenia Merlin" a ten odpowiedział: "Moje imię to Atahualpa". - opowiada Natalia. Atahualpa stanowczość zdecydowanie odziedziczył po matce.

(c) personajes.lanacion.com.ar

Natalia i rosyjski Glamour

Natalia brała udział w sesji zdjęciowej, przeznaczonej do rosyjskiego magazynu Glamour. A oto efekty sesji:

Kampania jesienno-zimowa

W internecie można już obejrzeć reklamę, reklamującą markę Las Oreiro z udziałem Natalii. Dorzucam również kilka zdjęć z @lasoreirofan (FB). Miłego oglądania, mnie większość z tych zdjęć, po prostu zachwyciła.

Nowa fryzura Natali | ENTRE CANIBALES |

Na potrzeby nowego serialu Entre Canibales, Natalia skróciła włosy i przeszła na dietę. A oto zdjęcia, tego efektu:


"Nowy serial w reżyserii Juana José Campanelli dla Telefé będzie historią opowiedzianą w 120 odcinkach. Premiera pilotażowego epizodu odbędzie się na przełomie kwietnia i maja. Obraz emitowany będzie w tzw. prime time, czyli najlepszym czasie antenowym (w Argentynie są to godziny wieczorne). "Entre Canibales" to historia opowiadająca o losach młodej dziewczyny (Natalia Oreiro), która przeprowadza się do jednego z miast na prowincji Buenos Aires, zdominowanego przez wpływy pewnej bogatej rodziny. Tam zostaje zgwałcona przez dzieci owej wpływowej rodziny i zachodzi w ciąże. Dziewczyna nie chce wychowywać dziecka, będącego owocem gwałtu , dlatego oddaje je pod opiekę księdza. 20 lat później Ariana postanawia rozliczyć się z bolesnych wydarzeń z przeszłości szukając zemsty na swoich oprawcach i możliwości odzyskania porzuconego syna."
(c)facebook/entrecanibalespl