Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia Oreiro lśniła na festiwalu telewizyjnym w Monte Carlo

9 kwietnia 2015, odbył się w Monte Carlo festiwal telewizyjny, z okazji 25-lecia istnienia argentyńskiej stacji Telefé. Zaprezentowane były dwie najmocniejsze pozycje serialowe na 2015 rok. Pierwsza pozycja to oczywiście „Entre caníbales”, gdzie główną rolę gra Natalia Oreiro, Benjamín Vicuña i Joaquín Furriel, natomiast druga to „La leona” z Nancy Dupláa i Pablo Echarri w roli głównej.
„Entre caníbales” to trudna historia Ariany (Oreiro), ofiary gwałtu dokonanego przez czwórkę łotrów, która po wielu latach rozpoznaje ich twarze pośród postawionych wysoko urzędników państwowych. Jeden z nich (Furriel) ubiega się o stanowisko prezydenta Argentny. Adriana zaprzyjaźni się z jego sekretarzem (Vicuña) i wciągnie go do swojej gry w sprawiedliwość. Premiera serialu zaplanowana jest na maj. Jego obsadę uzupełniają Natalia Lobo, Marcelo Melingo, Eduardo Blanco i Santiago Ramundo.
„La leona” to całkiem bliska rzeczywistości opowieść o kobiecie i mężczyźnie z różnych środowisk, szukających różnych rzeczy, których połączy uczucie. Akcja serialu rozgrywa się w upadającej fabryce tkanin. Dupláa wcieli się w postać jej pracownicy i niczym lwica będzie dochodzić przed zarządem praw swoich oraz kolegów i koleżanek. Echarri zagra jednego z właścicieli fabryki, spragnionego zemsty za niezagojone rany z przeszłości. Na ekranie pojawią się także Mónica Antonópulos, Patricia Palmer, Peter Lanzani, Marco Antonio Caponi, Dolores Fonzi i Selva Alemán. Pisaniem scenariusza zajęli się Pablo Lago i Susana Cardozo. Jej producentem jest firma El Árbol (założona pięć lat temu przez Pabla Echarri) oraz Telefé.
 Polski zwiastun "Entre canibales"(tłum. "Wśród kanibali")

Natalia na festiwalu w Monte Carlo:
źródła: novela.pl, caras.com.uy

LA DESPEDIDA (POŻEGNANIE) POLSKIE NAPISY

W internecie już jakiś czas temu pojawił się film "La Despedida" z polskimi napisami. Film nie trwa długo, ponieważ tylko 30 minut, więc może warto poświęcić mu te pół godziny. Swoje recenzje możecie pisać w komentarzach, chętnie się z nimi zapoznam.

Natalia w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Witam! Jeśli oglądaliście wczorajszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", to wiecie już, że Katarzyna Ankudowicz wylosowała właśnie Natalię Oreiro! Nie wiem jak dla was ale dla mnie jest to fantastyczna wiadomość, chociażby dlatego że czekałam głównie na tą postać, w tym programie. Jak myślicie czy Kasia sprosta temu zadaniu? Ja w każdym razie trzymam kciuki.

Premiera La Despedida


28.03 odbyła się premiera filmu La Despedida (Pożegnanie) z Natalią Oreiro, Valerii Lorca i Juan Palomino w reżyserii Diego Suarez. Wszystko odbyło się w Kinie Sztuki w Brnie. Nie mogło się obyć bez spotkania fanów czecho-słowackich, wszystko zostało uzupełnione o pokaz koncertowy Natalii Oreiro.


źródło: nataliaoreiro.cz

Mam do was prośbę, jest to dla mnie dość ważne, ponieważ widzę że jakaś część was tutaj faktycznie bywa. Moja prośba dotyczy obserwowania bloga. Jeśli nie wiecie jak się za o zabrać, wystarczy zjechać na sam dół bloga i kliknąć "Dołącz do tej witryny". Za wszystkie obserwowania bardzo dziękuję :)