Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia z mężem w restauracji

Natalia z mężem Ricardo w jednej z restauracji w dzielnicy Palermo, Buenos Aires.

źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

Natalia na ostatnim pożegnaniu Alejandro Romay

W czwartek (25 czerwca) Natalia wzięła udział w ostatnim pożegnaniu słynnego przedsiębiorcy telewizji Alejandro Romay. Natalia chcąc uniknąć dziennikarzy, przybyła i wyszła tylnymi drzwiami.

Plakat promocyjny trasy koncertowej w Rosji

Jest już pierwszy plakat promocyjny trasy koncertowej w Rosji, pod nazwą Fiesta Tour 2015.

I jak wam się podoba? Też byście się wybrali?

Zdjęcia promocyjne Palette - ROSJA

Natalia znowu, zaczęła promować markę Palette. Wszystko zobaczyć można w Rosji, Kazachstanie i Ukrainie.


Premios Condor 2015

Natalia była wczoraj (22 czerwca) na rozdaniu nagród Premios Condor 2015, gdzie nagroda dla najlepszego aktora powędrowała do przyjaciółki Natalii, Gracieli Borges. Na zdjęciu Natalia gratuluje przyjaciółce wygranej.

Natalia wraca do Rosji z nową trasą koncertową

Rosyjska Akademia Rozrywki (PAP) poinformowała dziś, że w grudniu bieżącego roku Natalia wraca do Rosji z nową trasą koncertową.
07/12 - Moskwa
09/12 - Kazań
11/12 - Jekaterynburg
13/12 - Nowosybirsk
15/12 - Krasnojarsk
19/12 - Woroneż
20/12 - Biełgorod

A kiedy znowu Polska?

źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

"Entre Canibales" skończy emisję wcześniej..

Niestety "Entre Canibales" skończy swoją emisję już pod koniec sierpnia. Wcześniej planowane 120 odcinków, zamieni się na 60. Wysokie koszty i niska oglądalność to główne przyczyny, takiego a nie innego wyboru. No cóż.. przykre, ale to nie zależy od nas.


Natalia w "Pura Quimica"

Natalia była gościem w show na żywo Pura Quimica kanału sportowego ESPN, w którym dała wywiad trwający aż 50 minut. Natalia opowiada o swojej pierwszej reklamie OB, o szkole, pierwszych miłościach i o trudnych początkach z reżyserami. Mówiła również o swoim synku Merlinie, który jak podrósł zaczął nazywać się Atahualpa. Mały Ata również zaczął interesować się piłką nożną. Wspominała również o swoich przeżyciach, doświadczeniach z Czech. Na koniec mówiła o swojej miłości do Gildii, piosenkarce, którą zagra w filmie pod koniec tego roku.

źródło: nataliaoreiro.cz

Natalia gościem w programie "Pura Quimica"

Dzisiaj (17.06) Natalia będzie gościem w programie "Pura Quimica" na stacji ESPN, godz. 18.00 (czas polski: 23.00). Program możecie śledzić pod tym linkiem: KLIKNIJ TUTAJ

Wywiad z Natalią na temat piłki nożnej


źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

1 odcinek Entre Canibales z Polskimi Napisami

Zapraszam wszystkich do obejrzenia pierwszego odcinka "Entre Canibales", przetłumaczonego przez załogę NataliaOreiro.pl, DZIĘKUJEMY!


Jeśli chcecie na bieżąco, znać dalsze losy Ariany zapraszam na stronę entrecanibales.pl.

Reklama dla Anda "Ya que estamos"

Natalia wzięła udział w reklamie dla Anda "Ya que estamos".

"Elegidos"

Natalia została jurorem w programie muzycznym "Elegidos".


Zdjęcia zakulisowe: