Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Film z pozdrowieniami po rosyjsku

Na youtube, pojawił się nowy film z Natalią i aktorem z "Entre Canibales" (Chucho Fernandez), w którym Naty pozdrawia fanów w języku rosyjskim.

UnSol 2015

Już 8 sierpnia w Buenos Aires UnSol 2015 dla UNICEF!

źródło: NataliaOreiro.pl

#Guardería en Telám

Natalia wspiera projekt do ponownego otwarcia przedszkoli w Telám, który został zamknięty w 2008 roku.
#GuarderíaenTelám

Cała rodzina w czasopiśmie Hola!

Magazyn "Hola!" opublikował zdjęcia rodziny Mollo Oreiro, którzy 10 lipca spacerowali w Palermo, Ich synek Merlin Atahualpa (3,5 lat) razem ze swoimi przyjaciółmi jeździł na rowerze.

Las Oreiro - kolekcja wiosna-lato "Passion Fruits"

W połowie czerwca Natalia pozowała do zdjęć z nowej kolekcji Las Oreiro na sezon wiosna-lato 2015/2016. Kolekcja o nazwie "Passion Fruits", powinna zostać wprowadzona już w sierpniu lub wrześniu.

W magazynie "PAPARAZZI"

Nasza Natalia w argentyńskim magazynie "PAPARAZZI".

"Un sol para los chicos"

Już 8 sierpnia Natalia weźmie udział w charytatywnym evencie "Un sol para los chicos" współorganizowanym corocznie przez stację El Trece i Unicef Argentyna.


źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

Natalia odwiedziła "Casa del Teatro"

Natalia 11 lipca odwiedziła "Casa del Teatro" w Buenos Aires.

źródło: NataliaOreiro.pl

Skany "Świat seriali" 29 VI 2015

W gazecie "Świat Seriali", pojawił się wywiad z Natalią, która zdradziła co ją czeka w najbliższych miesiącach.

{kliknij na zdjęcie aby powiększyć}