Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Pokaz Luciano Marra

27 sieprnia Natalia wzięła udział w pokazie mody Luciano Marra, w ramach argentyńskiego tygodnia mody, który odbył się w hotelu Sheraton. Natalia jest obecnie podczas filmowania ostatniej serii emocjonalnych części "Entre Caníbales".


Poznajecie tą sukienkę?

La Casa del Teatro

La Casa del Teatro to organizacja non-profit, która chroni aktorów i aktorki w starszym wieku. 22 września o godzinie 21 odbędzie się pierwszy solidarnościowy wieczór gali w hotelu Alvear, aby zebrać fundusze, by utrzymać projekt. Swoją obecnością zaszczyci oczywiście Natalia Oreiro. W poniższych nagraniach zaprasza do współpracy.

źródło: nataliaoreiro.cz

Naty na okładce "Miradas"

Jest już okładka magazynu "Miradas". I jak wam się podoba?


A oto reszta zawartości:

Zdjęcia z czeskimi fanami

Zdjęcia z czeskimi fanami Natalii, którzy dotarli aż na plan "Entre Canibales".

Backstage z sesji Las Oreiro

Kolejne zdjęcia z backstage "Las Oreiro".

Natalia na okładce "rumboso"

Natalia jest na okładce magazynu rumboso.


I mała animacja ze zdjęć:

Natalia jako Marilyn Monroe

Natalia w stylu Marilyn Monroe, podczas sesji dla magazynu Miradas!

Natalia promuje Domingo Amigo

Natalia promuje imprezę charytatywną Domingo Amigo organizacji Peluffo Giguens, która odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 13:00 w Sali Teatru filmu w Montevideo (Urugwaj).

Natalia czyta Merlinowi w bibliotece

Natalia "przyłapana" na czytaniu książki w bibliotece swojemu synkowi.

Natalia gościem w programie AM

Natalia była gościem porannego programu AM nadawanego na żywo, w argentyńskiej telewizji Telefe.