Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Uroczysta kolacja Casa del Teatro

Natalia 22.09 pojawiła się na uroczystej kolacji, organizacji Alvear, która pomaga aktorom po emeryturze. Dochód z tej imprezy był przeznaczony na Casa del teatro i wynosił  1,050,000 Peso. Za kulisami, pozowała do magazynu Hola!

Magazyn "Hacienda Cine" 20 lat!

Magazyn Hacienda Cine świętuje swoje 20 lat, z tego też względu na okładce znajduje się kilka aktorów, w tym oczywiście Naty.

Okładka "La Gardanta" - Ni menos una

Natalia Oreiro jest na okładce magazynu La Garganta. Zaledwie trzy miesiące  bardzo głośno jest o proteście Ni menos una - przemocy wobec kobiet.

Zakończono filmowanie Entre Canibales

3 września zakończono filmowanie serialu Entre Canibales. Fotografia reżysera Juan José Campanella ze swoim zespołem:

Sesja dla "MIRADAS"

Zdjęcia z sesji do magazynu "MIRADAS"