Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia odwiedziła więzienie dla kobiet

30.10 Natalia odwiedziła więzienie dla kobiet w Buenos Aires, przy tej okazji wyświetlono film Infancia clandestina - la pelicula ("Jak mam na imię")

źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

Spotkanie w rezydencji Naty i złamana ręka

Natalia spotkała się w swojej rezydencji w Buenos Aires, z ekipą Entre Canibales. Potwierdziły się plotki o jej złamanej ręce potwierdziły się. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia!

 źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

Obalony mit kryzysu w związku Naty i Ricardo

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo zadają kłam plotkom o kryzysie w ich związku! Wraz z niespełna 4-letnim synem Atahualpą wybrali się na wakacje do brazylijskiego kurortu Armação dos Búzios w stanie Rio de Janeiro. Przypomnijmy, że Urugwajka i Argentyńczyk pobrali się 14 lat temu właśnie w Brazylii.


źródło: Natalia Oreiro TV

Książka na podstawie "Zbuntowanego Anioła"

A więc, po części ziściło się moje marzenie, o tym żeby wydano książkę opisaną na podstawie "Zbuntowanego Anioła". Czemu po części? Ponieważ książka jest napisana w języku Rosyjskim i dostępna do kupienia za 290 rubli (ok. 24 zł) a na e-book'a za 95 rubli (ok.6 zł), książka będzie dostępna tylko za pośrednictwem poczty lub osobiście w Petersburgu.
Miejmy nadzieję, że doczekamy się książki w Polskiej wersji.

źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

VIDEO sesja do kolekcji "Passion Fruits"

VIDEO Natalii, w którym pozowała do zdjęć promocyjnych dla kolekcji "Passion Fruits" - Las Oreiro. Sesja odbyła się w czerwcu, tego roku.
źródło: nataliaoreiro.cz

Cuídate, cuídame

Natalia jest teraz w Montevideo, gdzie w Pałacu Legislacyjnym poprowadziła event w ramach akcji Cuídate, cuídame  (tłum. Dbaj o siebie, dbaj o mnie). Celem kampanii jest uświadomienie Urugwajczykom zagrożeń wynikających z nadużywania alkoholu. Razem z nią był oczywiście Atahualpa.
źródło: Natalia Oreiro TV, nataliaoreiro.cz

Pozdrowienia dla Czech i Słowacji od Natalii

Naty pozdrawia Czechy i Słowację!

Witam wszystkich z Czech i Słowacji!
Jak się macie? To ja! Natalia!
Wysyłam wielki uścisk, tęsknię za Wami! 

Jak teraz wyglądają miejsca kręcenia "Zbuntowanego Anioła"

Zastanawialiście się jak teraz wyglądają miejsca, gdzie kręcono telenowele "Zbuntowany Anioł"? Oto kilka zdjęć:
(Kliknij na obrazek, aby powiększyć)
źródło: nataliaoreiro.cz

Anulowana trasa koncertowa Fiesta Tour - Super Diskoteka 90x

Trasa Fiesta Tour 2015 została anulowana, ale Natalia i tak powróci po raz trzeci do Rosji na imprezę muzyczną Super Disco 90x, która odbędzie się 21 listopada w Petersgurgu. Natalii udział w wydarzeniu jest potwierdzony.

żródło: nataliaoreiro.cz

Super Diskoteka 90x

Wszystko na to wskazuje, że Natalia 21 listopada weźmie udział w festiwalu muzycznym "Super Diskoteka 90x" w Sankt Petersburgu organizowanym przez rosyjskie radio Record.


źródło: NataliaOreiro.pl (FB)

Kampania Manos de la MujerNatalia w piątek (02.10) pozowała do kampanii Manos de la Mujer (Ręce kobiet), która koncentruje się na zapobieganiu raka piersi.

Hola! Wywiad z Naty

Magazyn Hola! opublikował wywiad z Natalią. Z rozmowy można było się dowiedzieć o jej związku z organizacją Casa del Teatro. Powiedziała również, że niedawno była na wakacjach z przyjacielem a Merlin był razem z ojcem Ricardo w Misiones i Corrientes na koncertach. Teraz gdy wróciła cieszy się z pobytu z rodziną, i nawet z najdrobniejszych rzeczy jak na przykład odbieranie synka z przedszkola.