Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Podziękowania za życzenia dla Rosyjskich fanów


"Hej Rosjo, jak się masz? Kocham was! Bardzo dziękuję za wiadomości urodzinowe: za wszystkie wspaniałe filmy, które zrobiliście, za wszystkie wiadomości wysyłane od znajomych (...) O ile dobrze pójdzie, na koniec roku przyjdę na koncerty. Kocham was bardzo bardzo bardzo bardzo. Właśnie teraz mnie czeszą, bo nakręcam sceny do filmu o Gildii, która również musicie zobaczyć. Kocham was całym sercem. Do zobaczenia wkrótce!"

3 komentarze:

  1. Zapraszam na mój nowy blog. Jeśli chcesz to możemy dodać swoje blogi do affiliates. Pozdrawiam http://cayra-blog.blogspot.com.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam na mój nowy blog. Jeśli chcesz to możemy dodać swoje blogi do affiliates. Pozdrawiam http://cayra-blog.blogspot.com.

    OdpowiedzUsuń
  3. Sama bym sobie zrobiła, ale nie ma fotek fajny :( Dlatego jest tak jak jest. Pozdrawiam http://cayra-blog.blogspot.com.

    OdpowiedzUsuń