Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Las Oreiro prezentacja nowej kolekcji

4 sierpnia odbył się pokaz mody i prezentacji nowej kolekcji Las Oreiro wiosna-lato 2016/2017 w centrum handlowym Alcora w Buenos Aires.


Natalia była obecna wraz z siostrą Adrianą, która jest w 8 miesiącu ciąży. Adriana czeka na kolejną dziewczynkę, którą planuje nazwać Bianca.


źródło: nataliaoreiro.cz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz