Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Naty znowu twarzą TERMA

Natalia znowu została twarzą, zdrowych napoi marki TERMA. Teraz reklama będzie pokazywana w formie tutorialów, jak zbudować swój własny ogród aby sadzić w nim swoje ulubione zioła i cieszyć się lepszymi smakami. W pierwszym tutorialu można dowiedzieć się jak stworzyć własny ogród przy użyciu pustych butelek oczywiście marki TERMA.


 źródło: nataliaoreiro.cz

Wszystkie plany wokół GILDIA

Pierwsze miesiące 2016 roku Natalia Oreiro spędzi na planie filmu GILDA, no me arrepiento de este amor.
Już niedługo padnie pierwszy klaps! 

źródło: Natalia Oreiro TV

Natalia w wywiadzie dla Gente


Naty udzieliła wywiadu dla magazyny GENTE, w którym wyznała, że w Boże Narodzenie nie daje materialnych prezentów swojemu synkowi.

W rzeczywistości, za każdym razem daję symboliczne prezenty, takie jak rysunki, karty lub coś do zapamiętania, ale nigdy nie nie kupuję ubrań czy butów. Zwłaszcza, że nie chcę, by mój syn doświadczył Bożego Narodzenia od strony handlowej.
 źródło: nataliaoreiro.cz

Natasha Tour - film z turne

Na oficjalnej stronie NataliaOreiro.com, został opublikowany film z turne naszej Naty. Główna premiera filmu będzie na początku tego roku. Zobaczcie sami!