Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia w reklamie ANDA

Natalia pojawiła się w reklamie dla urugwajskiej firmy ANDA, oferującej usługi finansowe. Natalia jest twarzą firmy od 6 lat.

źródło: nataliaoreiro.cz

Natalia w odwiedzinach u przyjaciółki zmarłej gwiazdy muzyki cumbia

Od pierwszego klapsa na planie filmu "Gilda, no me arrepiento de este amor" dzielą nas już tylko tygodnie!
Natalia Oreiro wytrwale przygotowuje się do tytułowej roli w tej międzynarodowej koprodukcji. 1 lutego Urugwajka odwiedziła Lili, przyjaciółkę zmarłej gwiazdy muzyki cumbia.

źródło: Natalia Oreiro TV

TERMA i kolejny poradnik z udziałem Natalii

Marka zdrowych napoi TERMA opublikował kolejny poradnik z udziałem Natalii. Chcecie się dowiedzieć jak uprawiać zioła?

źródło: nataliaoreiro.cz 

Nowa kolekcja Las Oreiro "MATRIOSKA"


Natalia znowu twarzą nowej kolekcji marki Las Oreiro, jesień/zima 2016. Kolekcja nazywa się MATRIOSKA Royal Wonderland, inspirowana przez Rosję. Sami zobaczcie!

źródło: nataliaoreiro.cz

Wywiad dla Radia Record

Natalia Oreiro w wywiadzie dla rosyjskiego Radio Record wyznała, że jako nastolatka sama była fanką telenowel, a jej ulubioną aktorką była w tamtym czasie Meksykanka Verónica Castro, znana w Polsce z seriali "Prawo do narodzin", "Jolanda" czy "Zakazana miłość".

źródło: Natalia Oreiro TV