Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Natalia wkrótce zostanie babcią!

"Nie jestem w stanie błogosławionym. Wydaje mi się, że Omar miał na myśli ciążę Azul, córki Ricarda. Zostaniemy dziadkami, nie rodzicami"

- wyznała Naty dziennikarzowi portalu Ciudad.com po tym jak brat lidera Divididos nieopatrznie "wygadał się" w jednej z audycji radiowych, że rodzina Mollo już niedługo się powiększy.
Przypomnijmy, że mąż urugwajskiej gwiazdy ma dwie dorosłe córki z pierwszego małżeństwa: Maríę Azul i Martinę Aldabel.

(Kliknij na zdjęcie aby przejść do artykułu)

źródło: Natalia Oreiro TV