Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Naty w sesji zdjęciowej i pozdrowienia dla grupy Rosyjskiej!

16 kwietnia, Natalia pozowała do sesji zdjęciowej. Efekty zobaczcie sami!

źródło: nataliaoreiro.cz

Wywiad zza kulis rosyjskiej imprezy Superdiskoteka

W wywiadzie Natalia powiedziała, że wstaje bardzo bardzo wcześnie, budzi syna Atahualpa i jedzą śniadanie razem, w łóżku. Naty jak zwykle pełna energii i z szerokim uśmiechem na twarzy.

źródło: nataliaoreiro.cz

Superdiskoteka lat 90! Natalia po raz kolejny w Rosji!

Natalia znowu w Rosji na Superdiskotece. Fani nie odstępowali jej na krok, nagranie, zdjęcia z występu oraz z fanami, miłego oglądania :) Co sądzicie o jej występie/charakteryzacji?

źródło: Natalia Oreiro TV

Klaps - rozpoczęcie nagrywania GILDA

Pierwszy klaps, już za nami! 4 kwietnia rozpoczęto nagrywać, GILDE. Można zobaczyć zdjęcia i nagrania!


Dokładnie za 5 MIESIĘCY "Gilda, no me arrepiento de este amor" trafi do argentyńskich kin!

Natalia nową twarzą Ibupirac


Natalia została nową twarzą tabletek przeciwbólowych Ibupirac, w nowej reklamie śpiewa słynny przebój "cambio dolor".

źródło: nataliaoreiro.cz