Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Zakończono nagrywanie filmu GILDIA

27 maja zakończono nagrywanie filmu Gilda, no me arrepiento de este amor.

źródło: nataliaoreiro.cz

Pozdrowienia dla drużyny Gauchos Negros

Natalia nagrała pozdrowienia dla drużyny piłki nożnej Gauchos Negros , która jest obecnie w Moskwie w Art Football Fest.

źródło: nataliaoreiro.cz

AVON

Natalia jest nową twarzą dla AVON Argentyna.

źródło: nataliaoreiro.cz

Todos por los niños - Natalia dla UNICEF

21 maja w Montevideo odbył się program charytatywny Todos por los niños i Natalia jak zawsze wspiera tą akcje UNICEF.

"Ochrona praw dziecka jest naszym obowiązkiem. Odwiedź stronę na ekranie i przyczyń się do tego."
źródło: nataliaoreiro.cz

Podziękowania za życzenia dla Rosyjskich fanów


"Hej Rosjo, jak się masz? Kocham was! Bardzo dziękuję za wiadomości urodzinowe: za wszystkie wspaniałe filmy, które zrobiliście, za wszystkie wiadomości wysyłane od znajomych (...) O ile dobrze pójdzie, na koniec roku przyjdę na koncerty. Kocham was bardzo bardzo bardzo bardzo. Właśnie teraz mnie czeszą, bo nakręcam sceny do filmu o Gildii, która również musicie zobaczyć. Kocham was całym sercem. Do zobaczenia wkrótce!"

39 Urodziny Naty!

Samych sukcesów! Szczęścia, wiele radości i tego szerokiego uśmiechu!

Nagroda dla najlepszego aktora - czyli... NATALIA!

Natalia zdobyła nagrodę dla najlepszego aktora za rolę w serialu Entre Canibales.
Wow! Jestem w szoku. Dziękuję bardzo. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że wygram. Dziękuję bardzo firmie aptr, dziękuję bardzo pięknej Lali, Anicie - dwóm koleżankom. Również chcę podzielić się nagrodą z innymi kandydatami, którzy są genialnymi aktorami. Chcę głęboko podziękować Juan'owi (reżyser) za to, że wierzył we mnie mimo, że grałam tak trudną rolę. Dziękuję również Telefe (...) Dziękuję wszystkim kobietom, które pomogły mi przedstawić moją postać, opowiadając swoje historie (...). Dziękuję całemu zespołowi, artystom, redaktorom, produkcji, kostiumografom, makijażystom oraz wszystkim wspaniałym aktorom: Marii, Natalii, Joaquin, Beniamin, wszystkim! Świetny zespół! Ni una menos (hasło przemoc wobec kobiet). Dziękuję!
źródło: nataliaoreiro.cz

Natalia w nowej skórze jako GILDA

Natalia w wcieleniu zmarłej piosenkarki, Gilda, no me arrepiento de este amor.


Poznajecie tą czerwoną spódniczkę? 
źródło: nataliaoreiro.cz

ANDA - reklama

Nowa reklama z Natalią podczas imprezy zorganizowanej przez Urugwaj - Anda.

źródło: nataliaoreiro.cz

Kręcenie GILDI - wywiad

28 kwietnia w TELEFE NOTICIAS były transmitowane kulisy kręcenia filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Pojawienie się Natalii było wielką niespodzianką dla fanów, co doprowadziło do łez z wzruszenia.

źródło: nataliaoreiro.cz