Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Międzynarodowe spotkanie fanów

25 czerwca odbyło się międzynarodowe spotkanie fanów Natalii Oreiro, związanie z pokazem trasy koncertowej Nasha Natasha 2014, a także kilka niespodzianek w miejscowym kinie. Na spotkanie przyjechali fani z Czech, Słowacji, Polski i Węgier.


źródło: nataliaoreiro.cz

Nowy butik Las Oreiro

23 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie nowego butiku Las Oreiro w dzielnicy Recoleta w Buenos Aires. Natalia jak również jej siostra Adriana były obecne. Kolejna kolekcja będzie inspirowana Grecją, gdzie wcześniej udała się Adriana.

Skany z Divague

Skany z magazynu Divague, w pięknymi zdjęciami Naty oraz wywiadem.

źródło: nataliaoreiro.cz

Trailer do filmu Gilda

Pierwszy trailer do filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, który będzie miał swoją premierę we wrześniu.

źródło: nataliaoreiro.cz

Kolejna reklama Ibupirac

Natalia wystąpiła w kolejnej reklamie środka przeciwbólowego Ibupirac.

źródło: nataliaoreiro.cz

Naty na okładce Divague


Natalia znajduje się na okładce magazynu Divague.

Pozdrowienia dla rosyjskich fanclubów

Za kulisami sesji zdjęciowej dla kolekcji Las Oreiro, Natalia wykonała kilka nagrań pozdrawiając w nich rosyjskie fancluby.

Las Oreiro wiosna/lato 2016/2017 - Backstage

14 czerwca Natalia pozowała do promocyjnych zdjęć do nowej kolekcji Las Oreiro na wiosna/lato 2016/2017. Kolekcja powinna pojawić się w sprzedaży już w sierpniu-wrześniu.

źródło: nataliaoreiro.cz