Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Show Susana Gimenez

28 sierpnia Natalia była gościem show Susana Gimenez - TV Telefe. W wywiadzie mówiła o filmie Gildia, w którym zagranie było jej wielkim marzeniem. Ze względu na rolę musiała schudnąć 7 kilogramów, ponieważ Gildia była bardzo chudą osobą.


Pozdrowienia od Naty zza kulis show:

źródło: nataliaoreiro.cz

Naty gościem wystawy Susana Gimenez

28 sierpnia Natalia będzie gościem wystawy Susana Gimenez, na argentyńskiej stacji Telefe. Naty będzie rozmawiać o filmie Gildia.

źródło: nataliaoreiro.cz


Nowa płyta!

Po 14 latach od wydania poprzedniej płyty, w końcu doczekaliśmy się kolejnej! Tym razem płyta z piosenkami z filmu Gildia, no me arrepiento de este amor, który swoją premierę będzie miał 15 września. Dokładna data wydania płyty nie jest jeszcze znana.

źródło: nataliaoreiro.cz

Nowe zdjęcia promocyjne - Gildia

Nowe zdjęcia promocyjne z Natalią do filmu Gildia, no me arrepiento de este amor, który będzie miał swoją premierę w Argentynie we wrześniu.


źrodło: nataliaoreiro.cz

Natalia na okładce VIVA

14 sierpnia magazyn VIVA opublikował numer z Natalią na pierwszej stronie, oraz artykuł "Oreiro w skórze Gildy".

źródło: nataliaoreiro.cz

Wywiad dla Conversaciones

Natalia udzieliła wywiadu dla Conversaciones gazety La Nacion, który powinien pojawić się niebawem w internecie.

źródło: nataliaoreiro.cz

25 edycja Un sol para los chicos

13 sierpnia odbyła się 25 edycja charytatywna Un sol para los chicos.

źródło: nataliaoreiro.cz

Kampania Yo no miento

Natalia wspiera kampanię magazynu Yo no miento (ja nie kłamię), przeciwko wykorzystywaniu seksualnym dzieci.

Wizyta u młodych matek

Natalia jako ambasador UNICEF wczoraj odwiedziła grupę młodych matek. Jutro, czyli 13.08.2016r. poprowadzi część programu charytatywnego Un sol para los chicos w Buenos Aires. Program zacznie się o godzinie 12 (czas Argentyna).

źródło: nataliaoreiro.cz

Oficjalny trailer do filmu Gilda, no me arrepiento de este amor

Oficjalny trailer do filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, w którym główną rolę gra Natalia - piosenkarke, która w ciągu trzydziestu lat spełnia swoje marzenia i zaczyna śpiewać. Niestety kilka lat temu tragicznie zmarła. Film będzie miał swoją premierę w argentyńskich kinach 15 września.

źródło: nataliaoreiro.cz

VK.com i zdjęcia do sesji

Na swoim koncie na portalu VK.com Natalia opublikowała zdjęcia ze studia nagraniowego.


8 sierpnia Natalia pozowała do sesji zdjęciowej.
źródło: nataliaoreiro.cz

Las Oreiro prezentacja nowej kolekcji

4 sierpnia odbył się pokaz mody i prezentacji nowej kolekcji Las Oreiro wiosna-lato 2016/2017 w centrum handlowym Alcora w Buenos Aires.


Natalia była obecna wraz z siostrą Adrianą, która jest w 8 miesiącu ciąży. Adriana czeka na kolejną dziewczynkę, którą planuje nazwać Bianca.


źródło: nataliaoreiro.cz

AVON - prezentacja perfum

3 sierpnia Natalia nagrała video przed makijażem i po w ramach przygotowań do imprezy AVON.


InterContinental Buenos Aires w godzinach wieczornych odbyła się prezentacja perfum przez AVON.

źródło: nataliaoreiro.cz

Nowa kolekcja Las Oreiro - "Mermaid"

Nowa kolekcja Las Oreiro o nazwie "Mermaid" (tłum. Syrena) na sezon wiosna-lato 2016/2017, która jest inspirowana Grecją i jej białymi domami. Kolekcja zostanie odsłonięta podczas inauguracji Fashion Week Bafweek w Buenos Aires, w czwartek 4 sierpnia.


źródło: Las Oreiro

Natalia na okładce Cosmopolitan

Natalia znajduje się na nowej okładce Cosmopolitan.

źródło: nataliaoreiro.cz