Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

Okładka Gente i Nueva

Natalia na okładce argentyńskiego wydania magazynu Gente. Natalia ma teraz bardzo szalony okres po pobycie w Rosji na mistrzostwach świata. Jej najnowszy singiel United by Love jest najbardziej oglądanym na całym świecie a ona wraca do nagrywania dalszych odcinków Re Loca. Z wywiadu w magazynie możemy dowiedzieć się o tym jak Naty przeżyła dwadzieścia lat ze swoim mężem Ricardo i latach spędzonych z jej synkiem.


 Kolejnym magazynem w którym możemy oglądać Natalię na okładce jest Nueva

Pasje, projekty, portale społecznościowe i historyczne chwile dla kobiet. Przed wejściem do kin Natalia mówi o wszystkim.
źródło: nataliaoreiro.cz

1 komentarz:

  1. Super !! :D <3

    Jestem tu nowa :( Blog <3
    Jeśli się spodoba proszę o follow <3 :* :*

    OdpowiedzUsuń