Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

WIZYTY W POLSCE


6 grudnia 2000. Szał fanów i przepełnione ulice Warszawy. Natalia przyleciała do Polski 06. 12. 2000 roku na promocję swej pierwszej płyty "Natalia Oreiro" i serialu "Zbuntowany anioł". Zaśpiewała wtedy "Cambio dolor" i "Tu Veneno", wystąpiła też gościnnie w liście przebojów 30 TON. Warszawskie ulice były przepełnione od fanów gdy Natalia przybyła białym lincolnem pod hotel Sheraton. Tylu fanów jeszcze nigdy nie zebrało się w jednym miejscu w całej historii Warszawy!

Filmy z tego dnia:
film 1: podczas wywiadu z Polsatem
film 2: Wszystko po trochu w skrócie


11 grudnia 2002. Naty przyleciała po raz drugi. Druga wizyta w Polsce była zdecydowanie spokojniejsza od poprzedniej. Natalia nagrała dla TVP1 występ do sylwestrowego programu. Po nagraniach gwiazda udzielała wywiadów dla radia i gazet, pozowała do zdjęć ze  swoimi wiernymi fanami, dostała od nich mnóstwo maskotek.''Takie chwile są najprzyjemniejsze. Uwielbiam przebywać wśród moich fanów, bo to daje mi energię do dalszej pracy'' - wyznała Natalia.


14 grudnia 2013. Kochana Naty po raz trzeci!!! To jej pierwszy koncert w Polsce, na lotnisku czekało na nią mnóstwo fanów. Natalia miała wywiad w programie „Dzień dobry TVN". Uczestniczyła również w konferencjach. Natalia podczas koncertu wykrzykiwała Polskie słowa typu "Kocham Was".

1 komentarz:

  1. Mam nadzieję, że przyjedzie jeszcze raz. I co by się nie działo, będę musiała wybrać się na jej koncert!

    OdpowiedzUsuń