Witam na blogu poświęconym aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro, którą możecie znać z telenoweli Zbuntowany Anioł. Jestem jej wierną fanką, i prowadzę tego bloga aby polscy fani byli na bieżąco z wiadomościami o swojej idolce. Mam nadzieję, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wykonuję szablony - Prowadzę również bloga graficznego. Wykonuję darmowe szablony na blogi. Jest to moją wielką pasją, na moim drugim blogu znajdziecie portfolio z moimi dotychczasowymi pracami. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam na bloga: RONNIE creator. KONTAKT - jeśli szukasz czegoś dotyczącego Natalii, albo po prostu chcesz się o coś zapytać lub czymś podzielić napisz do mnie na e-maila: ronnietworzy@o2.pl, lub napisz komentarz i czekaj na moją odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wizytę.

FILMOGRAFIA

Telenowele:

Inconquistable corazón
Rok produkcji: 1994-1995
Rola: Natalia (Victoria) Giménez
Gatunek: Melodramat

Aprender a volar
Rok produkcji: 1994
Gatunek: Familijny, Komedia obyczajowa, Romans

Anna (oryg. Dulce Ana)
Rok produkcji: 1995-1996
Gatunek: Melodramat
Rola: Verónica Iturbe Montalbán

90-60-90 modelos
Rok produkcji: 1996-1997
Gatunek: Melodramat, Thriller
Rola: Lucía Peralta

Valeria
Rok produkcji: 1997-1998
Gatunek: Kryminał, Melodramat
Rola: Valeria García Méndez de Salerno
Film powiada historię miłości Diega (Diego Ramos) i Valerii (Natalia Oreiro). Ich rodziny nie lubią się nawzajem. Ojciec Diega  poprzez wrogie czyny doprowadza do tego, iż Garcia Mendez - ojciec Valerii trafia do więzienia. Diego i Valeria, dręczeni przez ojca Diego, starają się walczyć z przeciwnościami losu. Po pewnym czasie pojawia się Berta, podaje się za Mercedes. Jej celem jest zemsta na Lucianie Salerno. Próbuje dowieść zbrodni, jaką popełnij na jej siostrze...

Muñeca Brava
Produkcja: Telefe
Rok produkcji: 1998-1999
Rola: Milagros 'Mili' Esposito-Di Carlo de Miranda (Cholito/Carlitos)/młoda Rosario
Ilość odcinków: 270
Muñeca Brava (tłum. Zbuntowany Anioł) Główną bohaterką serialu jest Milagros – zwana pieszczotliwie Mili lub Cholito – młoda, śliczna i szalenie żywiołowa dziewczyna, mieszkająca w Buenos Aires. Dzieciństwo spędziła w sierocińcu. Jej matka zmarła przy porodzie. Pozostawiła córce medalik z wizerunkiem Matki Boskiej. Kiedy Milagros kończy 18 lat zostaje zatrudniona w bogatej rodzinie Di Carlo jako służąca. Po pewnym czasie okazuje się, że Federico - głowa rodziny Di Carlo jest ojcem Milagros. Przed laty był zakochany w Rosario, która była służącą w domu jego ojca. Niestety Federico musiał poślubić dziedziczkę fortuny - Luizę, zostawiając tym samym swoją miłość. O wszystkim wiedzieli tylko Federico i ojciec Manuel. Federico ma zamiar zostać deputowanym, i ze względu na to nie przyznaje się do swojej córki, gdyż jest zdania, że to mogłoby zniszczyć jego karierę polityczną. Opiekunką Milagros staje się matka Federica - Angelica. Poszukuje ona swojego wnuka, a jest nią Milagros. Angelica bardzo przywiązuje się do niej. Milagros zakochana jest w Ivie. Jednak cierpi ponieważ u jego boku widzi coraz to nowe kobiety.

Kachorra to ja
Produkcja: Telefe
Rok produkcji: 2002 
Rola: Antonia Guerero vel Kachorra
Ilość odcinków: 150
Tym razem grana przez nią bohaterka nosi przezabawne imię Kachorra i jest równie niesforną, ale przy tym uroczą i bardzo atrakcyjną, współczesną dziewczyną. 
Serial ten to przede wszystkim wspaniałą historią miłosną, choć nie zabraknie w nim również wielu humorystycznych sytuacji, prezentujących w całej okazałości talent aktorki Natalii Oreiro. Klimat serialu tworzą na przemian romantyczne, sensacyjne i komediowe sceny z dużą dawką humoru. 
Kachorra pochodzi z dość biednej rodziny, nie ma wykształcenia, ale za to jest bardzo energiczna i ma silną osobowością. Zawsze z optymizmem patrzy w przyszłość zarażając nim cały otaczający ją świat. Z niepowtarzalnym wdziękiem, bystrością umysłu i poczuciem humoru potrafi pokonać wszystkie przeszkody, które los stawia na jej drodze. O jej względy rywalizuje dwóch przystojnych młodych mężczyzn. Razem tworzą zabawny trójkąt miłosny. Ale historia opowiedziana w tym serialu pełna jest też zaskakujących zwrotów akcji i dramatycznych wydarzeń. Tytułową bohaterkę zastajemy w wielu niecodziennych i niebezpiecznej sytuacjach.

El Deseo
Produkcja: Telefe
Rok produkcji: 2004 
Rola: Carmen 
Ilość odcinków: 69
El Deseo (tłum. Pragnienie)  Carmen (N.Oreiro) jest 25-letnią kobietą, która nie znalazła w życiu szczęścia. Jest akrobatką cyrkową i przybywa do miasteczka El Deseo oddalonego od Buenos Aires o 200 km. Odkryje tu wiele tajemnic, niezrozumiałych intryg, a przede wszystkim uczucie, które połączy ją aż z trzema mężczyznami.

Sos mi vida 
Produkcja: Canal 13
Rok produkcji: 2006-2007
Rola: La Monita
Ilość odcinków: 231
Sos mi vida (tłum. Jesteś moim życiem)- Główną bohaterką jest La Monita,bokserka, porzucona przez matkę i ojca. Podczas walki doznaje kontuzji ręki, doktor mówi jej, że na razie musi pożegnać się z boksem. Martwi się, że nie będzie mogła zapłacić czynszu. Jej przyjaciółka Kimberly mówi jej, żeby poszła poprosić o pracę do biura "Grupo Quesada", gdzie pracuje jako sprzątaczka od trzech lat. Niestety nie zostaje przyjęta. Wtedy spotyka właściciela firmy i znanego rajdowca Martina Quesadę, który daje jej pracę. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Esperanza codziennie przynosi mu kawę. Przyszła żona Qusady, Constanza Insua staje się zazdrosna. Monita po rozmowie ze swoją przyjaciółką Turką, która pracuje w telewizji, nadaje Martinowi przezwisko "Książę", a jego dziewczynę nazywa "Mumią". Turka jako aktorka pożycza Monicie ubrania. Miguel, kuzyn Martina i Falucho, prawnik firmy, trzymają z Constanzą. Ich celem jest zdobycie majątku Martina. Tak rozpoczyna się pełna humoru, miłości, namiętności i pasji historia dwojga ludzi, wywodzących się z różnych środowisk.

Patito feo
Rok produkcji: 2007
Gatunek: Familijny, Komedia, Musical
Rola:  Patricia González

Amanda O
Produkcja:  Dori Media Group
Rok produkcji: 2008-2009
Rola: Amanda O
Ilość odcinków: 120
Amanda O jest kobietą na topie: uwielbianą aktorką telenowel, podziwianą divą muzyki pop i ulubionym celem paparazzi. Uzależniona od kamery i swojego imagu, Amanda rejestruje każdy swój ruch za pomocą własnej kamery, dokumentując swój sukces i unieśmiertelniając ikonę swojej osobowości.Chociaż tego nie znosi, Amanda przywykła już, że jej życie prywatne opisywane jest w pełnych plotek tabloidach. Jednak jedna z nich, niebawem zada jej ostry cios.Oskarżona o kradzież, Amanda, podczas rozdania nagród, zostaje napadnięta przez grupę żądających wyjaśnień dziennikarzy. W szaleństwie ucieka, żałując, że nie była kimś innym lub nie znalazła się gdzie indziej. 
Następnego dnia, Amanda budzi się posiniaczona i poobijana w nieprzyjemnym miejscu. Zmieszana i zdezorientowana widzi coś, co zwala ją z nóg: twarz innej kobiety na plakacie promującym jej ostatnią telenowelę...

Cuando me sonreís
Rok produkcji: 2011
Rola: Leonora Campos
Gatunek: Komedia romantyczna

Solamente Vos
Produkcja: Canal 13
Rok produkcji: 2013 
Rola: Aurora
Ilość odcinków: 223
Solamente Vos (tłum. Tylko Ty) - Juan Coustea jest ojcem piątki dzieci, między 5 a 20 rokiem życia i od 15 lat pracuje jako dyrektor orkiestry. Żonaty z Ingrid ( w tej roli uwielbiana Muriel Santa Ana z "Laloli" ), wiedzie spokojne życie. Do chwili aż jego małżonka nieoczekiwanie prosi go by się wyprowadził. Potrzebuje nabrać dystansu i odnaleźć siebie samą, kim jest. Życie mężczyzny skomplikuje się jeszcze bardziej, gdyż z powodu problemów osobistych pojawiają się też zawodowe. Niebawem Juan zostaje zwolniony. Pozbawiony mieszkania znajduje pomoc u przyjaciela z dzieciństwa Felixa, który jest dyrektorem muzycznym firmy należącej do jego żony, Michelle. Poza załatwieniem mu posady w wytwórni Felix pożycza mu też swoje mieszkanie, by miał gdzie mieszkać. W sąsiedztwie mieszka Aurora, fryzjerka której się nie przelewa i w której Juan niebawem się zakochuje. Mężczyzna jest zdumiony gdy odkrywa iż kobieta jest kochanką jego przyjaciela i liczy iż ten zostawi dla niej swoją żonę. Ale Felix z powodów finansowych ani myśli to zrobić. Juan stanie przed dylematem: 
Ujawnić przed Aurorą swoje uczucia czy być lojalnym przyjacielem Felixa. 
Juana czekają też skomplikowane problemy z dziećmi oraz z egoistyczną siostrą Denise, a także z ojcem obojga Lautaro, który przyzna się do homoseksualizmu. Na Aurorę natomiast czekają problemy jej rodziców: Rosity klasycznej matki rozkazującej i Orlando, jej mało zaufanego ojca... 

Entre caníbales
Produkcja: Telefe
Rok produkcji: 2015
Rola: Ariana
Gatunek: Thriller
Ilość odcinków: 120
"Entre canibales" ("Wśród kanibali") to serial opowiadający o losach Ariany Mendoza (Natalia Oreiro) - młodej kobiety z prowincji, która powraca do Ingeniero Márquez, aby zemścić się na grupie mężczyzn, którzy przed 20 laty brutalnie ją zgwałcili. Jej plan komplikuje się gdy odkrywa, że podejrzewani przez nią mężczyźni zasiadają w zarządzie miasta, kierowanym przez Rafaela Valmora (Joaquín Furriel) - burmistrza o prezydenckich aspiracjach. Infiltrując grupę zaczyna rozpoznawać swoich oprawców i przygotowywać plan zemsty idealnej. Tylko dwie osoby są w stanie odsunąć Arianę od jej zamiarów: Diego (Gabriel Alejandro Gallicchio), dziecko będące owocem dokonanego na niej gwałtu wobec którego czuję potrzebę spotkania pomimo, że przypomina jej on wydarzenie, które odbiło na jej psychice znaczące piętno; i Agustin "El Pibe" Larralde (Benjamín Vicuna), polityk, idealista, prawa ręka Rafaela Valmora, w którym dziewczyna nieuchronnie się zakochuje.

Seriale:
Alta comedia
Rok produkcji: 1991-1998
Rola: Margarita | Florencia
Gatunek: Melodramat

Botines
Rok produkcji: 2005
Rola: Renée
Gatunek: Kryminał

V ritme tango
Rok produkcji: 2006
Rola: Natalia Pasarella de Ortega
Gatunek: Kryminał, Dramat

Lynch
Produkcja: Movie City
Rok produkcji: 2011 – Kolumbia / Argentyna
Rola: Isabel Reyes "Mariana"
Ilość odcinków: 13 (Sezon 1) 9 (Sezon 2)
Lynch- (tłum. Linczować) - po czternastu latach Mariana zjawia się pewnego dnia w upadającym zakładzie pogrzebowym z walizką pełną pieniędzy i zamiarem sfingowania własnej śmierci dla zmylenia ludzi, którzy ją ścigają. Mariana porzuciła Lyncha, właściciela zakładu pogrzebowego, gdy Leo, ich syn, był jeszcze niemowlęciem. Zniknęła bez śladu, zmieniając tym samym na zawsze życie obu mężczyzn. Teraz powraca, zraniona i przerażona, by błagać Lynch o ratunek. Nie może mu niczego wyjaśnić, zwłaszcza tego, gdzie spędziła ostatnie czternaście lat, ale potrzebuje jego pomocy. Mężczyzna daje się oślepić miłości do Mariany, która odżyła w nim na nowo i przystaje na jej prośbę. Śmierć i odrodzenie Mariany udają się znakomicie, co podsuwa kobiecie pomysł na rozkręcenie nowego interesu. I tak, zakład pogrzebowy „Lynch” staje się ikoną fałszywych zgonów i żywą utopią dla tych, którzy pragną zacząć wszystko jeszcze raz.


Filmy:
Argentyńczyk w Nowym Jorku 
Produkcja: Argentyna
Rok produkcji: 1998
Rola: Verónica 'Vero' De Ricci
Gatunek: Komedia, Musical, Obyczajowy
Początkująca piosenkarka Veronica (Natalia Oreiro) wyjeżdża z Argentyny do Nowego Jorku. Jej ojciec, Franco (Guilermo Francella) spóźnia się na lotnisko. Dziewczyna nie może się z nim pożegnać, o co ma wielki żal. Chcąc się na nim odegrać, nie wraca w umówionym terminie i nie przesyła mu swojego nowego adresu. Powoli zaczyna sobie radzić w nowym otoczeniu. Tymczasem zaniepokojony ojciec wyrusza do Stanów, by ją odszukać.

Cleopatra
Produkcja: Argentyna, Hiszpania
Rok produkcji: 2003
Rola: Milagros alias Sandra
Gatunek: Dramat, Komedia
Cleo (Aleandro) jest emerytka, wychowała swoich synów. Niestety po wielu latach małżeństwa nie czuje się szczęśliwa. W podobnej sytuacji znajduje się Sandra (Natalia Oreiro). Jest gwiazdą telewizyjną, która jest wprost rozchwytywana. W głębi duszy jest jednak nieszczęśliwa - nie potrafi podołać wymaganiom swojego kochanka i producenta, popada w bulimie. Obie kobiety połączy podróż, która ma je wyzwolić i która pokaże im, ze można żyć inaczej.

La guerra de los gimnasios
Produkcja: Argentyna
Rok produkcji: 2004
Rola: aktorka w telenoweli
Gatunek: Krótkometrażowa

Las vidas posibles
Produkcja: Argentyna, Niemcy
Rok produkcji: 2006-2007
Rola: Marcia Miconi
Gatunek: Romans
Pewnego dnia Luciano wyrusza jak zwykle na podróż służbową na południe i znika. Zrozpaczona jego nieobecnością żona postanowia go odszukać. Znajduje człowieka, który wygląda jak Luciano ale on jej nie rozpoznaje. Kobieta podejmuje decyzję i postanawia wrócić razem z nim do przeszłości i żyć u jego boku jak dawniej... Jest to poetycka historia o marzeniach, nadziei i bólu ...

La peli
Produkcja: Argentyna
Rok produkcji: 2007
Rola: dziennikarka Lola Montero
Gatunek: Dramat

Música en espera
Produkcja: Argentyna
Rok produkcji: 2008-2009
Rola: Paula Otero
Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Francia
Produkcja: Argentyna
Rok produkcji: 2009
Rola: Cristina Marcela
Gatunek: Dramat, Komedia

Miss Tacuarembó
Produkcja: Argentyna, Hiszpania, Urugwaj
Rok produkcji: 2010
Rola: Natalia Prato "Cristal" | Candida López
Gatunek: Komedia, Musical

Mi primera boda
Produkcja: Argentyna
Rok produkcji: 2011
Rola: Leonora Campos
Gatunek: Komedia romantyczna

Jak mam na imię (Infancia clandestina)
Produkcja: Argentyna, Brazylia, Hiszpania
Rok produkcji: 2011-2012
Rola: Cristina "Charo"
Gatunek: Dramat

Wakolda
Produkcja: Argentyna, Francja, Hiszpania, Norwegia
Rok produkcji: 2012-2013
Rola: Eva
Gatunek: Dramat historyczny
Historia doktora Josefa Mengele ukrywającego się po wojnie w Argentynie. Jest rok 1962, zbrodniarz żyje w spokoju ukrywając się w rodzinie, w której dwunastoletnia dziewczynka ma problemy ze wzrostem, a jej matka jest w bliźniaczej ciąży. Mengele od razu zauważa w nich idealne okazy do swoich badań, a obsesyjna skłonność do eksperymentowania powoduje, że testuje na nich swój hormon wzrostu.

Freedom for Joe
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2013-2014
Rola: Rachel de los Ríos
Gatunek: Dramat
Joe Gilmore (Lee Burns), rozgrywający w collegu, ucieka od swojego sumienia, religijnej matki i od myśli o zbliżającym się sukcesie i jego ciemnych stronach bycia w centrum uwagi. Kiedy zostaje zraniony podczas meczu i sparaliżowany od pasa w dół, wpada w wściekłość i potępia Boga za to, co się stało. Gdy jego życie zostaje zmienione na zawsze, ukazuje mu się Bóg z dowcipnymi rozmowami i w świetlnej postawie, by pokazać mu co tak na prawdę wywołuje zamieszanie w jego życiu. Pokazuje mu, że nawet będąc sparaliżowanym ma więcej siły niż mógłby sobie wyobrazić.

The Blue Mauritius
Produkcja: Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania
Rok produkcji: 2014
Rola: Maria
Gatunek: Akcja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz